Sıcak Sözler

Sıcak Sözler

Sıcak Sözler sayfamızda sizler için En Güzel En Duygusal ve Anlamlı Sıcak Sözleri hazırladık.Sıcak Sözler Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Sıcak Sözleri dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Bu Yazımızda:Sıcak Sözler,Sıcak Sözler Aşk,Sıcak Sözler Anlamlı,Sıcak Sözler Facebook,Sıcak Sözler 2019,Sıcak Sözler 2017,Sıcak Sözler Kısa,Sıcak Sözler Twitter,Sıcak Sözler İnstagram,Sıcak Sözler 2016,Sıcak Sözler Etkileyici,Sıcak Sözler Yeni,Sıcak Sözler İndir,Sıcak Sözler Paylaş bulacaksınız.

Güzel Ve Sıcak Sözler

Çay kadar sıcaklık, kahve kadar yalnızlık ister kimileri.

Soğuk kalpten, sıcak söz çıkmaz.

Sıcak bir ele ihtiyacın olduğunda diğer elini tut. Kimseden fayda yok bu devirde. Can Yücel

Çay hala sıcak, fazla uzaklaşmış olamaz.

Ben sana ölümün kıyısından yaşama tutunmuş bir hayattan geliyorum. Serkan Özel

Duyguyla akan gözyaşı sıcak olurmuş.

Sonbahar ayrılığını tatmasın ellerimiz. Biz bir elmanın yarısıyız ayrı olamayız ayrılırsak olmayız.

Herkesi adam sanmayın bazıları mecburi insandır.

Çay kadar sıcaklık, kahve kadar yalnızlık ister kimileri.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

Bana kalbinde bir sığınak yap. Sana olan hasretimin sıcak bir yuvası olsun.

Uykuya dalmadan önce tavana bakıp hayalini kurduğun kişi olmayı seviyorum.

Seninle rüyalara dalsak, mesela ben senin olsam, sen benim olsan. Öyle kalsak, hiç ayrılmasak.

Ömrüne dem, sana yar, yaradana kul olasım var.

Yüzünde gördüm hayatı sesinle yaşadım bu dünyayı gülüşünle mutluyum artık sensiz olamam.

Onun sesi, senin nefesin olur bazen.

Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben.

Ben öyle birini sevdim ki kendimi bile unuttum.

Seni seviyor olmam sana güvendiğim anlamına gelmez ama sana güveniyorsam eğer seni seviyorumdur.

O’nunla konuşurken yüzünden önce gözünün içi gülmeli.

Sevmeye gücü yetmeyen bir insanda yürek yoktur.

En çokta sana sormak istemiştim akşam eve gelince, ‘Bir şey lazım mı?’ diye.

Bilmesek de zengin çocukları gibi parlak taşlar üzerinde dans etmeyi, elbette biliriz Allah’ına kadar delikanlı gibi sevmeyi.

Hani gözler vardır sözleri anlatır hani sözler vardır gözleri anlatır bir de aşk vardır seni anlatır.

Kimi sevdiğini sözlere kimi şarkılara koyar ben seni kalbime bedenime ruhuma yazdım ilham oldun hayatıma bu sözlerim sana bir tanem seviyorum seni bunu unutma.

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Biz ne kadar kırmızı pabuçlu şirin kızlarla dans etmesini bilmesek de, Kartal’ın bile uçmadığı, Şahinin bile yuva yapmadığı yerde, şeytanla dans etmesini biliriz.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Bütün mevsimleri bir günde bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam gözümden akacak yaş olsan ağlamam kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum işte o en büyük gerçek.

Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Sevgilinize Sıcak Sözler

Bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebiyle ulaşamadık. Şimdi yüreğimde full çeken hatlarımla seni çok seviyorum.

Bir kelebek uçurdum sana doğru. Dağları denizleri aştı, seni buldu sana mutluluk sundu. Hissettin mi söyle öylesine derinden öylesine içten?

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Aşkın en güzelini yaşamak bu olsa gerek sensiz kaldığımda telefonumda resimlerine bakıp konuşurum hayalinle bir tanem.

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: Geçip giden zaman.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri uçurumdan attım sessizliği haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz her şey olur da şu kalbim bir tek sensiz olamaz.

Dünde bugünde yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Dost vurulunca değil, ’’unutulunca ölür” ve biz sevdiklerimizi kır çiçeği gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM