Sevdiğini Unutamama Sözleri

Sevdiğini Unutamama Sözleri

Bu Yazımızda: Sevdiğini Unutamama Sözleri,Sevdiğini Unutamamak Sözleri,Sevdiğini Unutamama Sözleri Duygusal,Sevdiğini Unutamama Sözleri Facebook,Sevdiğini Unutamama Sözleri 2017,Sevdiğini Unutamama Sözleri Kısa,Sevdiğini Unutamama Sözleri Twitter,Sevdiğini Unutamama Sözleri İnstagram,Sevdiğini Unutamama Sözleri 2016,Sevdiğini Unutamama Sözleri Etkileyici,Sevdiğini Unutamama Sözleri Yeni,Sevdiğini Unutamama Sözleri İndir,Sevdiğini Unutamama Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Sevdiğini Unutamama Sözleri sayfamızda sizler için En Duygusal Sevdiğini Unutamama Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Sevdiğini Unutamama Sözlerini dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Sevdiğini Unutamama Sözleri

— Doğan güneş bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor. . .

— Unutma; onu artık unuttum demek, bir kez daha hatırlamaktır aslında. Can Yücel

— Kaç Kadeh Kırıldı Sarhoş Gönlümde Bir Türlü Kendimi Avutamadım Kaç Gece Ağladım Böyle Gizlice Ne Yaptımsa Seni Unutamadım. . .

— Dün yine yapayalnız dolaştım yollarda .Yağmurlarda ıslanan bomboş sokaklarda .Gözlerimde yaş kalbimde sızı unutmadım seni .Unutamadım unutamadım ne olur anla beni . . .

— Unuttuğum için değil, aklıma getirmeye korktuğum için düşünmüyorum artık seni.

— Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni. . .

— Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,Bu nedende yüreğimdeki sensin…

— Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin.

— Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,Gözlerimi açtığımda görmek isterim. . .

— Seni düşünür ,seni özlerim,Sevgilerin özlemlerin derinliğinde ,Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla,Bir sonbahar serinliğinde. . .

— Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim,Azrailin gelmesini beklemezdim. . .

— Bugünü yaşıyorsam eğer,Gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir. . .www.sozsepeti.com

— Benim toprağım suyum sensin, benim yaprağım dalım sensin.İlkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.Unutamıyorm seni sevdiğim. . .

— Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten,usandım,tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten. . .

— Unutulanlar unutanlari asla ama asla unutmaz !

— Bu aksam yine sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin doğdu yüreğime,çekilmez oldu hasretin bedenime,ağladım anılara sessizce bu aksam ölmek istedim yine habersizce. . .

— Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdaşın kimi rüyamda ama hep aklımdaşın sakin unutma. . .

— Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun . . .

— Aklımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyle ne olur, bana kendini anlat. . .

— Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesinsen varya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin. . .

— Hasretim rengine siyahmi desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler . . .

— Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil. . .

— Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarim, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım. . .

— Dostu yok gecelerin geceler çok uzun, geceler bir ömür ömür dediğin bir tutam ümit, ümidi yok yarınların tıpkı senin yokluğun gibi ve ben biraz daha sana hasret . . .

— Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş. . .

— Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir. . .

— llık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her yere dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

— Balıkların sevgisini bilir misin birbirlerine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin. . .

— Bir gün bir sevda çalar kapınızı. Şaşırırsınız, beklemiyorsunuzdur. Bu güne kadar gelen sevgilere hep misafir olarak bakmışsınızdır. Ancak, bu sevgi asktan öte olarak yerini alır gözlerinizden kalbinize!

— Sen seni özleyenlerin özleminden habersiz özlenmektesin sen var ya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin. . .

— Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde nede sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde seni arayıp da bulamamaktır. . .

— Eğer canın sıkılıyorsa gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa gökyüzüne bak ve sabahı düşün inan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın. . .

— Kalbimle sözcükler arasında anlatamadan derdimi ölüp ölüp diriliyorum seni sevmek özlemek, özlemek ölmek mi, bilmiyorum. . .

— Hiç özlemedim seni özlemek dostluktandır, dostluğundan öte bulmalıyım seni. . .

— Önce sev sonra terk et ama bir kezde dinle düşün bu kötü dünyada birtek iyi sensin hadi bırak nasıl olsa hasretimsin . . .

— Gece uyumadan önce bir avuç yıldız serperim Gönlüne. . .

— Bir de bakarsın ki sabah uyandıgında kucak dolusu güneş doğmuş içine iyi bak kendine ve o iyi yüreğine. . .

— Seni senle yaşamak isterdım sensızlige mahkum etme ne olur beni cekıp gitmek bu kadar kolay olmaz olamaz sen sana yakısanı yaptın biricigim. . .

— Selam göndermekmidir zor olan,vefamıdır yok olan, yoksa dostlukmudur eksik olan,belki hayattır bizi bu hale sokan kimbilir belki sevdadır gönülden kopan. . .

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM