sex izle sex videoları sikiş videoları seks porno

Tutkulu Sözler

Bu Yazımızda: Tutkulu Sözler,Tutkulu Sözler Facebook,Tutkulu Sözler 2018,Tutkulu Sözler 2017,Tutkulu Sözler Kısa,Tutkulu Sözler Twitter,Tutkulu Sözler lnstagram,Tutkulu Sözler 2016,Tutkulu Sözler Etkileyici,Tutkulu Sözler Yeni,Tutkulu Sözler İndir,Tutkulu Sözler Paylaş bulacaksiniz.

Tutkulu Sözler sayfamızda sizler için En Anlamlı ve En Güzel Tutkulu Sözleri hazırladık.Sayfadaki Tutkulu Sözleri dilediğiniz gibi sms gönderebilir;Tutkulu Sözleri sizde sevgilinize,sevdiğinize gönderebilir yada sosyal medyada Facebook,Twitter,lnstagramda paylaşabilirsiniz.

Tutkulu Sözler

— Sen benim küçükken hayalim, şimdi ise tutkulu gerçeğimsin.

— Sana varacak yolların çilesi tutkular ötesi tutkunun zirvesi, hasretle yanışların sesidir aşk.

— Ölürsem beni ‘Yarim’in kalbine gömün. Mekanım cennet olsun.

— Gökyüzü bizim olmasın. Biz gökyüzünün olalım. Kuş olalım, bulut olalım.

— Tutkuların kükrediği günlerde, akıl sözünü dinletemez. S.Fitzgerald

— Sus be yüreğim, ben de biliyorum özlediğimi; Sus da bilmesin özlendiğini.

— Ve bazen küçücük kalbine kocaman acılar sığdırırsın.

— Arttırılmış kavrayışın kökeninde dolaysız koşullara yönelik yükselmiş bir duyarlılık ve daha şiddetli bir istem, yani tutkunluk vardır. Arthur Schopenhauer

— Aşk, sert gerçeğe çok az, boş ve ateşli düşlere çok fazla karışan bir tutkudur; hem bedelini ödemek hem de tadını çıkarmak gerekir. Andre Comte Sponville – Cinsellik, Aşk ve Ölüm

— Büyümekte olan bir gencin ilk tutkusu, bir kişiye karşı duyacağı sevgi değil, herkese karşı duyacağı nefrettir. Robert Musil

— Dünyada iki tane trajedi vardır. Biri kalbinizdeki tutkuyu yitirmek, diğeri ise kaybettiğiniz tutkuyu geri kazanmaktır. George Bernard Shaw (Man and Superman, 1903)

— Dünyada iki tane trajedi vardır: Birincisi, kalbinizdeki tutkuyu yitirmeniz; diğeri ise kaybettiğiniz tutkuyu geri kazanmaya çalışmanızdır. GEORGE BERNARD SHAW

— Dünyadaki en mutlu, en sağlıklı ve hoşnut insanların kimler olduğunu araştırırsan, her birinin yaşamdaki tutkularını keşfetmiş ve günlerini bununla uğraşarak geçiren kişiler olduğunu göreceksin. Robin Sharma – Ferrarisini Satan Bilge

— Herkes tutkusunu bir gayretkeşlik görünüşü altında gizler. FENELON

— Hiçbir avcı balık için sabretmez. Rızık için sabreder. Bu tuttuklarımız sadece bedenimizi doyurur. Bunlar sadece birer armağandır. Fatih Duman – Doğuda Aşk Böyle Yazılır

— Hiçbir şey tutku kadar önemli değildir. Yaşamda neye ulaşmak isterseniz isteyin, tutkulu olun. Jon Bon Jovi

— Hiçbir zaman bir konuda inançlı olmakta, tutkuyla bağlanmakta başarılı olmadım. Agatha Christie – Frankfurt Yolcusu

— İdare edilemeyen tutkuların bir başka adı da çılgınlıktır. Thomas Hobbes

— İhtiras, bazen en zekileri aptal, en aptalları ise becerikli insan yapar. FRANÇOIS DE LA ROCHEFOUCAULD

— İhtirasları altetmek, silah kuvvetiyle dünyayı hüküm altına almaktan daha çetindir. MAHATMA GANDHI

— Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen.

— Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın.

— Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

— Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı. Ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı…

— Benden seni seviyorum dememi bekleme sevgili. Biz de zikir sessiz çekilir.

— Yol sen olsan yorulmadan yürürüm, rüyam sen olsan hep uyurum, gecem sen olsan sabahı hiç istemem. Son nefesim sen olsan şimdi ölürüm.

— Hani bir zaman özlemler kalbini sızlatır çok istersin çok özlersin ama gidemezsin ararsın ama bulamazsın. Bil ki herkes unutulsa da sen yüreklerde kalırsın.

— Gözlerim hafif ıslak nemli, seni çok seviyorum ne olur affet beni, bırakma beni vurma sensizliğe, sensiz yaşamak haram olur biterim acıların içinde.

— Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.

— Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı.

— Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez.

— Bir rüya gibi çıktın karşıma, her anımda yaşadım seni doya doya, bitmez içimde ki bu aşk sana seviyorum seni yeminliyim sana.

— Tutku, insanın kendine güvenmesinden doğar. George Sand

— Tutku olmadan yapılan iş kanatsız uçmaya benzer.

— Benden seni seviyorum dememi bekleme sevgili. Biz de zikir sessiz çekilir.

— Ulaşılmazlıklar aslında öylesine güzeldir ki, işte budur isteği tutku yapan.

— Gülmek senin için bir tutku olsun, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

— Herkes bir gayretkeşlik görünüşü altında, ihtirasını gizler. Fénelon

— Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.

— İnsanlar; büyük tutkuları olmasa, küçük işleri başarırlardı. Longfellow

— Aşk çiçek gibidir kokuların ve renklerin buluştuğu kalplerimizi yakan tutku ve kibarlık.

— İçim içime sığmıyor! Şimdi sana dairim ölesiye tutkulu, ölesiye şairim.

— Bir gece titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm andır. Bir gün yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

— Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

— Zaman; bekleyenler için çok yavaş, korkanlar için çok hızlı, yas tutanlar için çok uzun, sevinenler için çok kısadır. Ama sevenler için sonsuzluktur.

— Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

— Ne anlamı var sanıyorsun sensiz hayatın? Ne kadar boş gelir bana sensiz nefes almamın? Bırakıyorum kendimi acıların içine, sensizlik zulüm olur ağlarım adın nefesimde hece hece.

— Gidemem sensiz yarınlara, adımlarım kesilir senin olmadığın hayat yolumda, benim için hayat sensin ne olur anla, sensiz yaşamak acı verir bana.

— Sonbahar yağmuru gibi gözlerim sen gittiğinden beri, gülmez oldu yüzüm ellerimde sensizliğim, şimdi karanlık odanda yalarım tek başıma, haram gelir aldığım her nefes adınla.

— Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

— Sen likör gibi tatlı, tekila gibi çarpıcı, viski gibi asil, konyak gibi sıcak, şampanya gibi özel, şarap gibi tutkulu, mali bu gibi egzotik, kokteyl gibi muhteşemsin.

— Madem ki siz böylesine tutkunken o hep başkalarını seçmiştir mademki kıymetiniz. Bilinmemiştir o halde günah sizden gitmiştir. Can Dündar

— Aşk ki gerçek değilse, tutkusu olmaz. Ateşi köze döner, kokusu olmaz. Aşık olan gün, gece, ay ve yıl yanar; güneş, ışık, rahat ve uykusu olmaz. Ömer Hayyam

— Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri biri ile paylaşmaksa, paylaşmak aşk, aşk hatırlamaksa hep aklımdasın.

— Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana. Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

— Öyle bir tutkuluydun ki hayata başlarken. Şimdiyse küçücük bir çiçek teselli ediyor seni. Aradaki o büyük boşluğun adı, aşk olsa gerek. Cezmi Ersöz

— Kahve hatıraların kapısını açar, tutkular her yudumda titretir yüreği, hafızadaki sohbetin detayları sorgulanır, her detayda keşkeler yankılanır. Yıldırım Yorulmaz

— Altı yaşındayken aşçı olmak istiyordum, yedi yaşıma geldim Napoleon olmak istedim ve ihtirasım o zamandan beri çoğalmakta. Salvador Dali

— Bir kalp ki onun sevmesi aldanması yok tutkunluğu yok, bir güzele yanması yok bin kez yazık olsun seviyesiz yüreğe aşksız geçecek günlerin faydası yok. Ömer Hayyam

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar