Günaydın Sözleri ve Mesajları | Güzel Sözler,Kısa Sözler,Anlamlı Sözler,Aşk Sözleri,Sevgi Sözleri,Özlü Sözler
sex izle sex videoları sikiş videoları seks porno

Günaydın Sözleri ve Mesajları

Bu Yazımızda: Günaydın Sözleri ve Mesajları,Günaydın Sözleri ve Mesajları Facebook,Günaydın Sözleri ve Mesajları 2017,Günaydın Sözleri ve Mesajları Kısa,Günaydın Sözleri ve Mesajları Twitter,Günaydın Sözleri ve Mesajları İnstagram,Günaydın Sözleri ve Mesajları 2016,Günaydın Sözleri ve Mesajları Etkileyici,Günaydın Sözleri ve Mesajları Yeni,Günaydın Sözleri ve Mesajları İndir,Günaydın Sözleri ve Mesajları Paylaş bulacaksınız.

Günaydın Sözleri ve Mesajları sayfamızda sizler için En Güzel Günaydın Sözleri ve Mesajlarını hazırladık.Sayfadaki Günaydın Sözleri ve Mesajlarını dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Günaydın Sözleri ve Mesajları

— Günaydın gönlümün gülü ..Günüm Ayım Günaydıın…

— Yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün ile. Günaydın hayırlı günler.

— Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım

— Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.

— Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

— Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

— Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu Olsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem..

— Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

— Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

— Gözlerini bu güne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.

— Gönderdiğin güzel günaydın mesajları ile güne mutlu ve umutlu başlamamı sağladığın için, sevgini ve varlığını hissettirdiğin için kısaca her şey için teşekkür ederim, sana da günaydın.

— Günler bu kadar güzelse sebebi sensin, günaydın aşkım.

— Sabahınız hayırlı, gününüz aydın, eviniz bereketli ve huzurlu olsun. Günaydın.

— Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

— Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.

— Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

— Seni seviyorum bebeğim, gözlerin gibi bugünde günaydınlar olsun güneşime.

— Dur gitme Söylenmemis sözler var suskun dudaklarimda Çigliklarimda hapsettigim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazir Yeni bastan yasanacak sevdalar yüregimde Günaydınım…

— Oysaki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olmandı. . . Seni seviyorum günaydın.

— Sabah güneşi gibi etrafı aydınlatan, şeker gibi tatlı, gülümseyen bakışlarıyla herkesi mutlu eden kişi, yeni bir güne daha hoşgeldin günaydın…

— Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden, ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim. . .

— Uyanınca,bak etrafına,eksik olanı gören mutsuzlardan mı, elde olanı gören mutlulardan mısın? Elde olan da bitmez,eksik olan da… Günaydın

— Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem. . .

— Dünya üç günlüktür; dün, bugün ve yarın. Dün geçti, yarın ne olur bilinmez, öyleyse bugünün kıymetini bil. Günaydın

— Bir gün daha başladı elimde simit çay, sabahın kör noktasında ismin aklımda, günaydın olsun sana bu can sana feda. . .

— Günaydın dostlar, ışıl ışıl bakan gözlere, gönlü güzellere, karşılıksız sevenlere, güzel olan herşeye günaydın, seviyorum sizleri. . .

— Yere düsen yagmur damlalari Kalbine inecek günesi engellemesin Günes bulutlarin arasindan Hep sana dogru baksin Güneş güzellikler getirsin Günaydın

— Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı

— Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

— Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

— Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun, günaydın olsun sana bir tanem. . .

— Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek ilacım Günaydın Aşkım

— İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.

— Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN her şeyim.

— Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun. . . Günaydın.

— Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın her şeyim..

— Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar. . .

— Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

— Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni, çünkü sen yaşamsın, sen benim için yeni bir günsün bebeğim, günaydın her şeyim..

— Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladım ki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

— Günaydın dudağımdan asla gitmeyen neşe, günaydın dost kalplerde açan büyük güneşe, günaydın yüreklerden akan sıcak dizeler, yürek yangınlarına su gönderen gözler.

— Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Bir tanem benim.

— Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

— Sadece Bu Sabah Değil Her Sabah Koynumda resminle uyanıyorum hayata Bebeğim Seni böylede sevdim, Günaydın birtanem.

— Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın, sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın, sabahlarımın günaydını gecelerimin duasısın bebeğim günaydın.

— Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli. . . Sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili. . . Günaydınlar olsun sana.

— Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata Seninle günaydın demeyi Seviyorum. . ..

— Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle bir tanem günaydın.

— Dualarımın gözü yüksekte, lakin haddimin boynu hakkın karşısında eğilmekte. Rabbim; hakkımızda hayırlı olan neyse ihsan eyle. . . Amin. Hayırlı günler, günaydın.

— Kimseye Günaydın Demedim Hayatımda Günümü Aydınlattın Sanada Günaydın Olsun Candan. . .

— Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim, günaydınlar bir tanem benim.

— Bu Mesajı okurken Lütfen Yüzünü Yıkama! Neden mi ? Çünkü Öperek Yüzünü Yıkamak istiyorum Aşkım Günaydın Prensesim..

— Kimseye günaydın demedim hayatımda, günümü aydınlattın sana da günaydın olsun canım. . .

— Hadi akşam yıldızlar gözlerinin parlaklığıyla sönük kaldı, sabah güneşe ne yaptın çekingen doğmuş

— Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

— Ben senin aşk dolu sözlerini, sevgi dolu gözlerini, küçücük narin ellerini, mis kokan tenini sevdim bitanem, sen baharda açan çiçekler gibisin bitanem, Günaydın, seni seviyorum

— Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gecemi yıldız yıldız bezeyen, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın. . .

— Dünyanın güneşi doğdu ama benim güneşim daha doğmadı uyan artık bitanem günaydın

— Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım, gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.

— Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim, günaydın bitanecik meleğim.

— Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın birtanem. . .

— Sabahın tazeliği, serinliği, güneşin tatlı tebessümü, doğanın bütün güzelliği senin olsun, günün aydınlık olsun. . .

— Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı.

— Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar