sex izle sex videoları sikiş videoları seks porno

Giordano Bruno Sözleri

Bu Yazımızda: Giordano Bruno Sözleri,Giordano Bruno Sözleri Facebook,Giordano Bruno Sözleri 2018,Giordano Bruno Sözleri 2017,Giordano Bruno Sözleri Kısa,Giordano Bruno Sözleri Twitter,Giordano Bruno Sözleri İnstagram,Giordano Bruno Sözleri 2016,Giordano Bruno Sözleri Etkileyici,Giordano Bruno Sözleri Yeni,Giordano Bruno Sözleri İndir,Giordano Bruno Sözleri Paylaş bulacaksınız.

Giordano Bruno Sözleri sayfamızda sizler için Giordano Bruno Sözlerini hazırladık.Sayfadaki Giordano Bruno Sözlerini dilediğiniz gibi sms gönderebilir,sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.

Giordano Bruno Sözleri

— Tanrı, iradesini hâkim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır; yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hâkim kılmak için Tanrı’yı kullanırlar.

— Ne gördüğüm hakikati gizlemekten hoşlanırım, ne de bunu açıkça ifade etmekten korkarım. Aydınlık ve karanlık arasındaki, bilim ve cehalet arasındaki savaşa her yerde katıldım. Bundan dolayı her yerde zorlukla karşılaştım ve cehaletin babaları olan resmi akademisyenlerin yanı sıra kalın kafalı çoğunluğun öfkesinde hedef olarak yaşadım.

— Ölümümü bildirirken siz benden daha çok korkuyorsunuz

— Sınırsız mekandaki sonsuz maddeler bir bütünlük içindedir. Dünya sonsuz gezegenler ve yıldızlardan sadece biridir ve hiçbir ayrıcalığı yoktur. Uzay yaratılmamıştır ve hiçbir şey değişmez değildir.

— Yaşamak için elimden geleni yaptım.

— Yaşamın amacı, kaderi anlayabilmektir; çünkü bu bilgi gerçek kurtuluş olan Tanrı ve sonsuzla birleşme bilincine bizi yöneltebilen tek şeydir.

— Zaferin elde edilebilir olduğunu düşünerek mertçe savaştım. Ne yazık ki ruhumun gücü bedenimden esirgenmiş. İnanıyorum ki gelecek kuşaklar gerçek uğruna savaşmayı tüm yaşam zevklerinden üstün tutacaklardır.

— Zaman her şeyi alır ve her şeyi verir

— Bilgisizliğin azgınlığına karşı savaştım. İnanın ki dünya nimetleri ya da öz saygı için bu acıya katlanmıyorum, yaşamı ben de çok seviyorum; fakat inançlarım bunun üstündedir.

— Büyücüler inanç sayesinde, fizikçilerin hakikat sayesinde yaptıklarından daha fazlasını yaparlar.

— Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince, diğerleri de yanlış gider.

— İnsanın sırf çoğunluk, çoğunlukta olduğu için, kitlelerle ya da çoğunlukla aynı şekilde düşünmek istemesi aşağılık ve düşük bir kafası olduğunun kanıtıdır. Halkın çoğunluğu ona inansın inanmasın, hakikat değişmez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar